In de Kinderboekenweek 2015 verscheen Ik ken jou ergens van, het vijfde jeugdboek van Ellen Stoop, schrijver en schrijfdocent. In aanloop naar dit evenement heb ik een nieuwe website gemaakt en gerestyled specifiek voor een auteur met meerdere boeken.
Ellen maakte al gebruik van WordPress, dus helemaal een nieuwe installatie doen was niet nodig. De keuze van de kleurstelling is geïnspireerd op de boekomslag, die aansluit bij het lezerspubliek van de boeken van Ellen. Dat zijn toch met name jonge meiden.
Voor de nieuwe website is een recent ontwikkelde plugin geïnstalleerd, die voor de afzonderlijke boeken een mooie speciale – custom – pagina maakt en een overzichtspagina. Op de boekpagina wordt de omslag getoond, de prijs, de uitgever, het ISBN-nummer en een knop om het boek te bestellen. Deze plugin is alleen geschikt voor het Genesis framework.
Ook is de nieuwe website gekoppeld aan een verse, geheel ingerichte Mailchimp-account, zodat Ellen prachtige e-mails kan versturen aan haar publiek.